Šiandien progimnazijos sporto salėje įvyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Varžybose dalyvavo rajonines, zonines ir tarpzonines varžybas įveikusios Mažeikių, Kėdainių, Vilniaus ir Rokiškio komandos.

Finalo dalyvius pasveikino Mažeikių Pavasario progimnazijos direktorius Rolandas Volkovas, etnokultūros būrelio „Trepsiukas“ šokėjai (mokytoja Violeta Buožienė) ir l/d „Linelis“ „Gudručių“ grupės šokėjai (vadovės Neringa Steponavičiūtė ir Ingrida Vertelienė).

Po labai atkaklios kovos pirmąją vietą laimėjo šeimininkai – Mažeikių Pavasario progimnazijos sportininkai. Antri liko Kėdainių „Ryto“ progimnazijos mokiniai, treti – Vilniaus Žėručio pradinės mokyklos sportininkai, ketvirti – Rokiškio Senamiesčio progimnazijos vaikai.

Po varžybų visus dalyvius medaliais ir prizais apdovanojo Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros renginių koordinatorius Tomas Stankevičius.

Mažeikių Pavasario progimnazijos komandą paruošė mokytojas Virginijus Januševičius.