Edukacinės veiklos „Apie popierių kitaip“ metu mokiniai tyrinėjo įvairias popieriaus rūšis. Paruošė mėginius bei mikroskopu analizavo medienos ir žolinių augalų plaušus. Nustatė, koks popierius yra rūgštinis, koks – šarminis, įvertino popieriaus savybes.

Edukacinės veiklos „Jaunojo elektriko iššūkiai“ metu mokiniai sužinojo, kas yra elektros srovė, kokie pagrindiniai elementai sudaro grandinę, braižė schemas. Išbandė jaunojo elektriko profesiją. Jungdami elektros grandines taip, kad būtų galima įžiebti elektros lemputę ar priversti suktis varikliuką, skraidinti suktuką, mokėsi matuoti elektros srovės stiprį.

Išvyką organizavusioms mokytojoms Snieguolei Vitkevičienei ir Ritai Sabaliauskienei smagu buvo matyti mokinių susidomėjimą, pažinimo džiaugsmą atliekant tiriamąją veiklą.