Lapkričio 24 d. 5c klasės mokiniai lankėsi Varnių regioniniame parke. Susipažino su gamtos ir kultūros vertybėmis, kurios buvo pateikiamos Varnių regioninio parko Lankytojų centro ekspozicijoje „Septyni keliai iš Varnių“. Susipažino su gamtinėmis ir archyvinėmis nuotraukomis, garso įrašais su paukščių ir varlių balsais, sakmėmis ir mitais, žemaitiškai įgarsintais tekstais, galimybe pamatyti Lūksto ežero gintarą, reljefinį Varnių regioninio parko maketą, Šatrijos kalno geologinį pjūvį. Klausėsi paskaitos apie archeologinį paveldą, kurį pristatė modernioje ekspozicijoje. Mokiniai susipažino su istorine, turistine, gamtine bei pažintine Varnių krašto informacija terminaluose. Edukacinės programos metu pasidarė puokštes.

Mokytoja Rita Sabaliauskienė