Penktadienį Utenos stadione vyko Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos trikovės finalinės varžybos. Sėkmingai sekėsi rungtyniauti Pavasario progimnazijos jaunosioms sportininkėms. Mergaitės iš varžybų grįžo laimėjusios III vietą ir su apdovanojimais. Tai pirmas medalis mokykloje po karantino. Sportininkės rungtyniavo trijose rungtyse. Bėgo 30 metrų, metė kamuoliuką ir šoko į tolį. Šuoliuose į tolį net trys mergaitės rajoninių varžybų rezultatus pagerino daugiau nei puse metro. Mokyklą ir rajoną garsino Barbora Budrytė, Egdūnė Unė Pociūtė, Saulė Dabrickaitė, Nerilė Vičiūlytė. Visos mokosi 3b klasėje. Emilija Prybylskytė ir Julija Grigorjeva iš 3c klasės. Labai gerai, kad visos dar tik trečiokės, tai galės sėkmingai dalyvauti ir kitais metais varžybose. Tai buvo paskutinės šių mokslo metų varžybos. Mūsų mokyklos pradinukai dalyvavo septynių sporto šakų respublikinėse varžybose. Pagal laimėtus taškus Pavasario progimnazija patenka tarp trijų stipriausių mokyklų pradinių klasių tarpe Respublikoje. Tiksli vieta bus žinoma artimiausiu laiku. Ačiū visiems vaikams už jų pastangas kovojant už savo mokyklą. Taip pat dėkoju ir vaikų tėveliams.

Mokytojas V. Januševičius