Mažeikių Pavasario progimnazijos 2b klasės bendruomenė: mokiniai, tėveliai ir mokytoja labai nori kelionės į Dino parką, todėl visi aktyviai ėmėsi gaminti ir puošti velykinį margutį. Rezultatas labai pradžiugino, nes darbas įgavo didžiulę prasmę. Margutį pagaminome didelį – apie 2m aukščio. Jis atspindi mūsų Lietuvėlę, kurioje patalpinome Gyvybės medį. Suskubome jį puošti gyvybę nešančiu simboliu – kiaušiniais. Atsakingai ir kruopščiai spalvindami po vieną margutį, mąstėme, kaip gera būti įkvėptiems grožio ir gėrio sąjunga, kuria galime pasidalinti su kitu, šalia esančiu, galime dalintis rezultatu su visos mokyklos bendruomene. Dažnas sustoja pasižiūrėti, pakomentuoja, pasidžiaugia – taip bendrystėje gimsta gyvas bendravimas. Ačiū „Grūstės“ kolektyvo sumanytojams už puikią mintį ir suteiktą galimybę pabandyti laimėti klasės išvyką.

Parengė mokytoja Daiva Radzienė