Šią savaitę dvi dienas mokyklos sporto salėje vyko pradinukų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Trečiadienį vyko tarpklasinės varžybos, kuriose dalyvavo septynios 3–4 klasių komandos. Tarp trečių klasių pirmąją vietą laimėjo 3b klasės komanda, antrą – 3a klasės, o 3c – trečią vietą. Ketvirti liko 3d klasės mokiniai. Tarp ketvirtokų varžybas laimėjo 4b klasės komanda, antri buvo 4a klasės komanda, o treti – 4c. Geriausia komanda pagal rezultatus tarp 3–4 klasių 3b klasės jaunieji sportininkai.

Ketvirtadienį vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Pirmąją vietą laimėjo Pavasario progimnazijos mokiniai, antrą Viekšnių gimnazijos mokiniai, o trečią – Kalnėnų progimnazijos komanda. Pavasariečiai atstovaus rajonui respublikinėse varžybose.

Informaciją pateikė V. Januševičius