Tiksliųjų, gamtamokslių, socialinių mokslų mokytojų grupė mokslo metus užbaigė edukacija Palangos Gintaro muziejuje. Aplankė muziejaus ekspoziciją, kurioje apie 5 tūkst. eksponatų iš įvairių amžių. Eksponuojamos įvairios gintaro morfologinės formos – lašai, varvekliai, kamieninio ir gruntinio gintaro gniutulai. Stebėjo interaktyvią videoinstaliaciją „Gyvas Tiškevičių šeimos albumas“, kuri atskleidžia grafų Tiškevičių rezidencijos kūrimo ir šeimos gyvenimo vaizdus. Pabaigoje stebėjo pasauliniu mastu pripažinto prancūzų menininko Pierre’o Huyghe’o kūrinio parodą „Atkūrimas“. Tai didelio formato vaizdo instaliacija, kurioje pasitelkiant makroskopines ir mikroskopines automatiškai valdomas judančias kameras užfiksuotas gintaro gabalėlis su prieš milijonus metų jame įstrigusiais besiporuojančių, šiandien jau išnykusių vabzdžių inkliuzais.

Informaciją pateikė V. Bernotienė