Atspėkite ką gamino eksperimentuodami šaunieji 2c klasės mokiniai? Tįstantis, spalvotas ir drėgnas, tačiau labai malonus liesti ir žaisti? Taip, greičiausiai atspėjote! Tai angliškai vadinamas „slime“, o lietuviškai „šlykštukas“. Azartiškai, su didžiuliu užsidegimu kaip tikri išradėjai vaikai įsitraukė į gamybos procesą, kūrybiškai nusiteikę, logiškai mąstydami, siedami žinias su realiu pasauliu, tobulindami problemų sprendimo gebėjimus, stengėsi, kad eksperimentas pavyktų. Ir… kai kam tikrai pasisekė, o kai kam pritrūko kantrybės, buvo net kam ašara nuriedėjo… Puiki STEAM veikla (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, meno ir matematikos taikymas ugdyme) leido vaikams patirti ne tik pažinimo džiaugsmą, bet ir nusivylimo kartėlį.

Mokytoja Aušrinė Jarutienė, 2c