Žėima žeima biek iš kėima…
Šiandien kalendorinis pavasaris. Nuo pat ankstaus ryto linksmai nusiteikę Pavasario progimnazijoje šurmuliavo Užgavėnių persirengėliai. Visi būryje šoko, dainavo. O kad žiema nebegrįžtų skandavo: „Žėima, žėima biek iš kėima“. Šventę užbaigėme blynų ir arbatos fiesta.










