RESPUBLIKINĖJE KONFERENCIJOJE „GAMTOSAUGINIŲ MOKYKLŲ PATIRTIS: DABARTIS IR ATEITIS“
Progimnazijos mokytojos Sandra Tamošauskienė ir Simona Borusevičienė dalyvavo Kauno technologijų mokymo centre vykusioje respublikinėje konferencijoje „Gamtosauginių mokyklų patirtis: dabartis ir ateitis“. Joje diskutuota apie gamtosaugos švietimo aktualijas, dalytasi ugdymo patirtimi bei ieškota bendrų tvaraus švietimo […]










