Sveikiname Titą Pučeką (8a) ir Emą Taulavičiūtę (8c)! Titas ir Ema sėkmingai įveikė vokiečių kalbos savivaldybės turą ir yra pakviesti į šalies etapą, kuris vyks kovo 28-29 d. Klaipėdoje, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijoje.
Titas Pučekas 8a – PIRMOJI vieta savivaldybės etape!!!
Linkime Titui ir Emai kuo didžiausios sėkmės ir smagios patirties kitame etape!
Mokytoja L. Končiuvienė

