Vasario 19 d. mūsų mokyklos mokytojų ir administracijos komanda dalyvavo Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos organizuojamoje konferencijoje „Mąstyk, kurk, patirk: nuo idėjos iki inovacijos“.
Po įkvepiančios konferencijos turėjome galimybę išbandyti dvi iš penkių patirtuvių: „Emocinio ugdymo galia“, „Novatoriškumo kodas“, „Socialinė atsakomybė ir darni visuomenė“, „Kūrybiškumo DNR“, „Konfliktų (švietimo sistemoje) sprendimo mediacija“, kuriose susipažinome su progimnazijoje naudojamais ugdymo metodais.
Džiaugiamės įgytomis naujomis patirtimis ir užmegztais tolimesnio bendradarbiavimo santykiais.





