Penktadienį (01-24) vyko integruotas renginys „Menų terapija“. Džiaugėmės muzikos sąskambiais ir puikiu choro dainavimu (muzikos mokytoja D. Petrikienė), judesio grožiu, dailės stebuklais scenoje (dailės mokytojas A. Novak). Visi menai palydėjo į žodžio šventę. Improvizuota mokinių kompozicija prasidėjo meninio skaitymo konkursas mūsų progimnazijoje. Renginio pradžioje buvo pasakyta mintis, kad skaitytojas suteikia spalvų parašytam kūriniui, nes emociškai išgyvena tekstą. Tai ir įkvėpė skaitovus stengtis, kad jų pasirinkta ištrauka būtų įdomi ir klausytojui. Visi skaitovai buvo apdovanoti padėkos raštais, žiuri nusprendė, kad Pavasario progimnazijai rajone atstovaus Egdūnė Unė Pociūtė (5b klasė), Morta Šakytė (7c klasė), Vesta Tamošauskaitė (8b klasė) ir Mantė Stancevičiūtė (7a klasė).

Linkime sėkmės rajono etape.

Dėkojame visiems puikiai pasirodžiusiems: Andrėjai Grabauskaitei (5a), Agnetai Lipskytei (5a), Augustei Čekytei (5b), Patricijai Preibytei (5c), Gabrielei Puidokaitei (5c), Lėjai Garnytei (5d), Gabrieliui Valančiui (5d), Ugnei Motiejūnaitei (7c).

Mokinius rengė ir konsultavo lietuvių kalbos mokytojos Kristina Eidintaitė, Renata Žumbytė ir Genovaitė Valantienė.

Mokytoja Genovaitė Valantienė