Balandžio 30 d. vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Varžybose be pavasariečių dar dalyvavo Viekšnių gimnazijos, Kalnėnų ir „Ventos“ progimnazijų merginų ir vaikinų komandos. Merginoms ir vaikinams reikėjo atlikti 4 rungtis: 60 m., 500 m. (merginoms), 800 m. (vaikinams) bėgimus, šuolį į tolį įsibėgėjus ir kamuoliuko metimą į tolį. Mūsų mokyklos vaikinų ir merginų komandos užėmė II vietą.

Nuoširdžiai dėkojame merginoms Ernestai Gabalytei (7b), Kamilei Gabalytei (7b), Skaistei Litvinaitei (7b), Melitai Mitkevičiūtei (6c), Godai Andrulytei (6c) ir Augustei Kontutytei (7a). Dėkojame ir vaikinams Jokūbui Lideikiui (7c), Simui Ligeikiui (6a), Radvilui Jaugai (6a), Modestui Sireikai (7a), Mantui Gramaliauskui (7a) už puikų pasirodymą ir atstovavimą savo mokyklai. Šaunuoliai visi!

Fizinio ugdymo mokytojai Armantė Reivytytė ir Andrius Maneikis