Gerais darbais mes puošiame Žemę, gerais darbais mes turtinam save, gerais darbais parodom meilę, gerais darbais mes atskleidžiame save. Kovo 18-22 dienomis penktų klasių mokiniai Gavėnios metu, prieš svarbiausias Metų šventes buvo pakviesti dalyvauti akcijoje „Gerų darbų savaitė“. Į šią akciją noriai įsitraukė visos penktos klasės ir jų auklėtojos. Savaitės eigoje reikėjo atlikti gerus darbus skirtus šeimai, mokyklai ir miestui. Akciją vainikavo svečias – kunigas Antanas Mačius.

Dorinio ugdymo mokytojos A. Gineitytė ir R. Krūvelienė