Kovo 22 d. Pavasario progimnazija trumpam virto pavasariu kvepiančiomis dirbtuvėmis. Mokykloje svečiavosi viešnios iš Mažeikių Caritas organizacijos: vadovė Danutė Komovienė bei savanorės Veronika ir Lilija. Jas sutiko darbingai nusiteikę mokytojos Sandros Tamošauskienės vadovaujami ekologų būrelio ir mokytojos Daivos Radzienės mokinukai.

Kelių kartų susibūrimas – visai neatsitiktinis, o planuotas, ilgai brandintas bendradarbiavimo tęsinys.

Mokytoja Daiva Radzienė supažindino su Verbų tradicijomis, kurios gajos iki šių dienų. Pagrindinis akcentas – verba, todėl ją būtina turėti kiekvienuose namuose. Viešnių pamokyti mokiniai kibo į darbą ir jų mažose rankytėse gimė nuostabaus grožio verbos.

Bendra veikla ir pokalbis jas rišant suartino jauną protą ir brandžią išmintį.

Nauja patirtis turi savą svertą kiekvieno žmogaus gyvenime.

Mūsų vaikų rištomis verbomis pasipuošė Mažeikių Švč. Jėzaus širdies bažnyčia.

Dėkojame Mažeikių Caritas organizacijos vadovei už pasiūlymą burtis, bendrauti ir bendradarbiauti…

Parengė mokytoja D. Radzienė