Vasario 8 dieną Kuršėnų sporto mokykloje vyko įnirtingos Lietuvos mokyklų merginų „LadyGolo“ U-14 futbolo žaidynės. Mūsų mokyklos garbę gynė 2009 m. gimimo ir jaunesnės futbolistės: Gabrielė Šadauskaitė (6c), Jula Rimeikytė (3c), Meda Kateivaitė (6b), Ernesta Gabalytė (7b), Kamilė Gabalytė (7b), Mija Jukniūtė (8a), Augustė Kontutytė (7a), Gabrielė Vičinskaitė (7a) ir vartininkė Andrėja Plotnikovaitė (5b). Šiaulių ir Telšių apskrities A grupės varžybose dalyvavo 4 komandos: Mažeikių Pavasario progimnazija, Šiaulių rajono Kuršėnų Daugėlių progimnazija, Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazija ir Šiaulių rajono Kuršėnų S. Anglickio progimnazija. Mūsų mergaičių komanda „Pavasaris“ laimėjo rungtynes rezultatu – 7:1, 4:0, 1:1 ir iškovojo II vietą.

Žaidėjos apdovanoto futbolo kamuoliu. Šaunuolės!

Fizinio ugdymo mokytoja Armantė Reivytytė