Birželio 16 d. progimnazijos aktų salėje vyko 2022–2023 m. m. 5-8 klasių pirmūnų pagerbimo šventė.

Tradiciniu tapusiame renginyje dalyvavo devintukais bei dešimtukais besimokantys progimnazijos mokiniai, jų tėveliai, mokytojai ir klasės draugai. Progimnazijos bendruomenės vardu mokslo pirmūnus sveikino direktorius Rolandas Volkovas. Padėkos raštais buvo apdovanoti penkiasdešimt trys pavyzdingi ir stropūs moksleiviai. Dešimt progimnazijos mokinių mokslo metus baigė vien dešimtukais, tai – Eimantas Žutautas (5a), Mantė Stancevičiūtė (5a), Goda Andrulytė (5c), Domas Prazauskas (5c), Morta Šakytė (5c), Viktorija Fokaitė (6a), Titas Pučekas (6a), Lukrecija Dargytė (7b), Gabija Šidlauskaitė (7b), Domantas Turčinskis (8d).

Taip pat apdovanojome mokinius, kurie per šiuos mokslo metus surinko daugiausiai dešimtukų, tai – Gabija Šidlauskaitė (189), Viktorija Fokaitė (180), Lukrecija Dargytė (168), Elzė Bernotaitė (164), Titas Pučekas (155), Domantas Turčinskis (154), Vesta Tamošauskaitė (153), Jonas Knyzelis (152), Tadas Eišmontas (153), Toma Čekytė (150). Jiems už aukščiausius vertinimus įteikti dovanų kuponai.

Progimnazijos bendruomenė džiaugiasi, kad šiuos mokslo metus net 103 2–8 klasių mokiniai baigė aukščiausiais įvertinimais.