Birželio 1-osios rytas 3a klasės mokiniams prasidėjo aktyviai ir nuotaikingai!

Dieną vaikai pasitiko energinga mankšta, kurią vedė instruktorius Admed. Užsiėmimo metu mokiniai susipažino su įvairiomis sporto šakomis – nuo karate elementų iki savisaugos pagrindų. Veikla vaikams labai patiko, suteikė daug džiugių emocijų ir geros nuotaikos.

Po sportinės dalies mokinių laukė malonios staigmenos, kurias suorganizavo 3a klasės tėveliai. Klasės mama mergaičių veidukus puošė jų pasirinktais spalvingais blizgučiais, o berniukai džiaugėsi laikinomis tatuiruotėmis.

Tai buvo ne tik aktyvi, bet ir smagi bendrystės diena. Mokiniai turėjo puikią galimybę kartu žaisti, bendrauti ir kurti gražius prisiminimus su savo klasės draugais. Džiugios emocijos ir šypsenos lydėjo vaikus visos dienos metu. ✨😊

Mokytoja Monika Rindeikė