Gegužės 29 dieną 3a klasės mokiniai leidosi į įdomią edukacinę kelionę į Pakruojo dvarą.
Susipažinome su dvaro istorija, bajorų gyvenimu, senoviniais muzikos instrumentais, įvairiais išradimais ir įdomiais eksponatais. Aplankėme dvaro erdves, klausėmės pasakojimų, susipažinome su dvaro gyventojais ir dalyvavome kūrybinėje edukacijoje.
Kelionė buvo kupina naujų žinių, atradimų ir gerų emocijų.
Kupini įspūdžių ir puikios nuotaikos saugiai grįžome namo.
Nuoširdžiai dėkojame Pakruojo dvarui už šiltą priėmimą, įdomias veiklas ir nepamirštamus įspūdžius!
Mokytoja M. Rindeikė








