Mažeikių Pavasario progimnazijos mokiniai dalyvavo Tarptautiniuose edukaciniuose konkursuose „OLYMPIS 2026 – Pavasario sesija“ ir pasiekė puikių rezultatų!
Net 40 medalių
Net 190 diplomų
II vieta Telšių apskrityje!
Šie pasiekimai – mokinių smalsumo, atkaklaus darbo ir siekio tobulėti rezultatas. Džiaugiamės, kad pavasariečiai drąsiai priima iššūkius, plečia savo žinias ir garsina mokyklos vardą.
Nuoširdžiai sveikiname visus konkurso dalyvius ir dėkojame mokytojoms, kurios kasdien įkvepia, motyvuoja ir padeda mokiniams siekti aukščiausių rezultatų.
Didžiuojamės kiekvienu pavasariečiu!
Jūsų pasiekimai – mūsų visų džiaugsmas ir įkvėpimas.







