Mažeikių Pavasario progimnazijos mokiniai dalyvavo Tarptautiniuose edukaciniuose konkursuose „OLYMPIS 2026 – Pavasario sesija“ ir pasiekė puikių rezultatų!

🌟 Net 40 medalių

🌟 Net 190 diplomų

🌟 II vieta Telšių apskrityje!

Šie pasiekimai – mokinių smalsumo, atkaklaus darbo ir siekio tobulėti rezultatas. Džiaugiamės, kad pavasariečiai drąsiai priima iššūkius, plečia savo žinias ir garsina mokyklos vardą.

💐 Nuoširdžiai sveikiname visus konkurso dalyvius ir dėkojame mokytojoms, kurios kasdien įkvepia, motyvuoja ir padeda mokiniams siekti aukščiausių rezultatų.

👏 Didžiuojamės kiekvienu pavasariečiu!

Jūsų pasiekimai – mūsų visų džiaugsmas ir įkvėpimas.