Šeštadienį prie gatvės muzikos dienos prisijungė ir Mažeikių Pavasario progimnazijos mokiniai.
Laisvės gatvė prisipildė vaikų dainų, šypsenų ir geros nuotaikos.
Jaunuosius atlikėjus lydėjo gausūs žiūrovų aplodismentai bei šiltas palaikymas.
Nuoširdžiai dėkojame visiems mūsų nuostabiems dainininkams ir jų tėveliams už kartu jaukiai, prasmingai ir muzikaliai praleistą šeštadienio popietę. ![]()
Ypatingą padėką skiriame meno vadovėms Dainai Petrikienei ir Ramunei Šakinskienei už vaikų paruošimą, nuoširdų darbą ir nuostabius pasirodymus.







