Gegužės 15 dieną etnokultūros būrelio „Trepsiukas“ šokėjai dalyvavo rajoniniame tradicinių šokių renginyje „Sušoktinis“, skirtame Vaikų dienai paminėti.
Renginyje netrūko nei muzikos, nei geros nuotaikos – sukosi poros, trepsėjo kojos ir skambėjo juokas. „Trepsiuko“ šokėjai smagiai įsiliejo į bendrą šokių sūkurį, mokėsi naujų žingsnelių ir linksmai leido laiką su kitais dalyviais.
Po smagių šokių visų laukė saldi staigmena – gardūs ledai, kurie tapo puikiu renginio akcentu ir dar labiau pradžiugino vaikus. Į namus visi grįžo pavargę, bet kupini gerų emocijų ir šypsenų.
Mokytoja Violeta Buožienė



