4a ir 4b klasių mokiniai leidosi į smagią pažintinę kelionę po Lietuvos sostinę Vilnių. Išvykos metu mokiniai dalyvavo aktyviose pramoginėse veiklose ir aplankė svarbiausius senamiesčio objektus.
Pirmiausia lankėsi pramogų 360 Arenoje, kur netrūko gerų emocijų, juoko ir aktyvių veiklų ![]()
Vėliau keliavo po sostinės senamiestį – aplankė Gedimino pilį, Vilniaus katedrą, varpinę ir Valdovų rūmų kiemelį. Taip pat sustojo prie stebuklingosios plytelės „Stebuklas“. Tikima, kad menininko Gitenio Umbraso sukurta plytelė išpildo norus, jei apsisuki aplink savo ašį. Žinoma, sukosi visi – dabar belieka laukti, kada norai išsipildys ![]()
Ši išvyka buvo paskutinė mūsų kelionė užbaigiant pradinę mokyklą. Ji dar kartą įrodė, kad tokios bendros patirtys stiprina draugystę, bendrystę ir kuria gražiausius prisiminimus ![]()
Mokytojos V. Baubinienė ir R. Tokarczyk





