Šiandien M. Račkausko gimnazijoje vyko užsienio (rusų) kalbos konkursas „Abėcėlės keliu“. Konkurse dalyvavo šeštų klasių mokinių komandos.
Pirmą vietą užėmė Mažeikių Pavasario progimnazijos mokiniai:
6b kl. Lėja Klausauskaitė,
6c kl. Viltė Bružinskaitė, Julija Grigorjeva ir Urtė Vainauskaitė ,
6d kl. Goda Ubavičiūtė ir Kajus Ubavičius.
Sveikinimai mokiniams.
Mokytoja B. Navardauskaitė



