Gegužės 12 dieną Utenoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės lengvosios atletikos trikovės varžybos. Pirmosios šios sporto šakos varžybos surengtos 2015 metais, o dvejus metus jos nevyko dėl COVID-19 pandemijos.
Per devynerius metus Mažeikių Pavasario progimnazijos mergaičių komanda net septynis kartus tapo Lietuvos lengvosios atletikos trikovės čempione ir du kartus iškovojo trečiąją vietą. Berniukų komanda čempionais yra tapusi du kartus.
Šiemet į Uteną susirinko rajoninių ir tarpzoninių varžybų nugalėtojai. Kovingai nusiteikusios į finalą atvyko ir pavasarietės. Nuo pat pirmųjų rungčių mergaitės įrodinėjo, kad yra vertos čempionių vardo – atkakliai kovojo, gerino savo rezultatus ir demonstravo puikų pasirengimą. Dar nesuskaičiavus visų taškų buvo aišku, kad stipriausios – Pavasario progimnazijos sportininkės.
Ir tai pasitvirtino – Mažeikių Pavasario progimnazijos mergaičių komanda septintą kartą tapo Lietuvos čempione! ![]()
Mokyklai atstovavo:
* Patricija Turčinskytė (4a)
* Lukrecija Turčinskytė (4a)
* Beinora Budrytė (4b)
* Miglė Mikutė (4a)
* Mėja Jarutytė (3b)
* Melita Jautakytė (3b)
Puikiai sekėsi ir asmeninėse varžybose – aukso medalis atkeliavo į Mažeikius! Net puse metro pagerinusi šuolio į tolį rezultatą, asmeninių varžybų nugalėtoja tapo Patricija Turčinskytė. ![]()
Ačiū visiems, kurie palaikė, sirgo už komandą ir tikėjo mūsų sportininkėmis. Ypatinga padėka mergaitėms už darbštumą, kovingumą, ryžtą ir atkaklų tikslo siekimą! ![]()
Mokytojas V. Januševičius




