Mažeikių Pavasario progimnazijos mokiniai dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse lengvosios atletikos keturkovės varžybose, kurios vyko Kuršėnų stadione.

Mūsų mokyklai atstovavo tiek merginų, tiek vaikinų komandos, kurios atkakliai varžėsi, demonstravo ryžtą, ištvermę ir puikų komandinį darbą. Iki patekimo į finalinį etapą pritrūko visai nedaug, tačiau ši patirtis mokiniams tapo dar vienu svarbiu žingsniu augant ir tobulėjant.

Merginų komanda:

Ugnė Limontaitė (6d), Barbora Budrytė (6b), Egdūnė Unė Pociūtė (6b), Elinga Dapkevičiūtė (5a), Kotryna Šarkelytė (7b) ir Dominyka Paulauskaitė (5a).

Vaikinų komanda:

Markas Valantinavičius (7b), Tajus Aleksandravičius (7d), Tajus Maneikis (7d), Justas Baltutis (7d) ir Gustas Ungeitis (7d).

Didžiuojamės mokinių pastangomis, kovingumu ir gražiu komandos vieningumu. Ačiū už atiduotas jėgas, atsakomybę ir puikų mokyklos atstovavimą!

Esame tikri – kitą sezoną sugrįšime dar stipresni! 💪🔥

Mes Jumis labai didžiuojamės! ❤️

Fizinio ugdymo mokytojai

Armantė Reivytytė ir Andrius Maneikis