Gegužės 9 d. minint Europos dieną – solidarumo, taikos ir vienybės šventę Europoje – visi Lietuvos gyventojai yra kviečiami laikyti Europos egzaminą.
Mūsų mokyklos 5-8 klasių mokiniai taip pat aktyviai dalyvavo šiame egzamine ir pasitikrino žinias apie Europą.
Istorijos mokytoja D. Šakinienė




