Senamiesčio progimnazijoje vyko 1-4 klasių mokinių viešo kalbėjimo gebėjimų ugdymo renginys – „Laimingiausia diena su šeima“. Mūsų mokyklos antrokė Deimantė Zakarauskaitė dalyvavo kartu su mama Donata. Jų dialogas buvo apie tai, kaip šeimoje atsirado šuniukas. Tai istorija apie ypatingą dieną, kuri buvo pilna įspūdžių ir šilto bendravimo. Džiugu, kad mama ir dukra geba nugalėti viešo kalbėjimo baimę ir noriai dalinasi gražiausiomis savo šeimos akimirkomis.
Mokytoja Rasa Eišmontienė


