Gegužės 5 dieną Pavasario progimnazijos mergaičių lengvosios atletikos trikovės komanda dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse varžybose, kurios vyko Radviliškyje. Dar varžybos vyko Utenoje ir Jonavoje. Kiekviename pogrupyje varžėsi po 15–18 komandų, kurios prieš tai nugalėjo savo rajonuose. Trikovės varžybose varžomasi 30 m. bėgimo, kamuoliuko metimo ir šuolio į tolį rungtyse. Pavasarietės rungtyniavo šauniai ir nugalėjo visas varžoves, laimėjo pirmąją vietą bei teisę dalyvauti finalinėse varžybose, kurios įvyks gegužės 12 dieną Utenoje.

Už Pavasario progimnaziją kovojo Patricija ir Lukrecija Turčinskytės 4a, Beinora Budrytė 4b, Miglė Mikutė 4a, Mėja Jarutytė ir Melita Jautakytė 3b.

Sėkmės mergaitės kovojant už progimnaziją ir Mažeikius.

Fizinio mokytojas V. Januševičius