Mažeikių Pavasario progimnazijos mokiniai dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninėse lengvosios atletikos keturkovės varžybose, kurios vyko „Ventos“ progimnazijos stadione.

Puikiai pasirodė tiek merginų, tiek vaikinų komandos – abi iškovojo I vietas! Mūsų mokiniai įveikė „Ventos“ progimnazijos, Viekšnių gimnazijos ir Kalnėnų gimnazijos komandas.

Merginų komanda:

Ugnė Limontaitė (6d), Barbora Budrytė (6b), Egdūnė Unė Pociūtė (6b), Elinga Dapkevičiūtė (5a), Kotryna Šarkelytė (7b) ir Dominyka Paulauskaitė (5a).

Vaikinų komanda:

Ignas Norkus (7a), Nedas Limontas (7c), Tajus Maneikis (7d), Kajus Čiulda (7b), Justas Baltutis (7d) ir Gustas Ungeitis (7d).

Didžiuojamės mokinių pasiekimais, jų pastangomis ir puikiu komandos darbu!

Linkime sėkmės tarpzoninėse varžybose – mes Jumis tikime! 💪🏆

Informaciją pateikė fizinio ugdymo mokytoja Armantė Reivytytė