Balandžio 24d. Vilniuje vyko XIX Lietuvos 5–8 klasių biologijos olimpiada. Džiugu, kad į Respublikos III turą pateko ir dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai: Benas Balvočius 5c klasė, Goda Andriulytė 8c klasė, Eimantas Žutautas 8a klasė.
Didelės sėkmės mokiniams mokantis, gilinantis į platų gamtos pasaulį.
Linkime kitoje olimpiadoje būti nugalėtojais.
Mokytoja Ž. Venciuvienė

