Pavasario progimnazijos 2b ir 5a klasių mokiniai sėkmingai pradėjo dalyvavimą pažintinėje žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“.

Pirmoji stotelė – Žemaičių Naumiestis.

Ši išvyka – tai dalis programos, kurios tikslas yra:

🐟Pamatyti iš arti🐟

Susipažinti su moderniais žuvų auginimo rezervuarais ir pamatyti, kaip žuvys auga ne tik ežeruose, bet ir specialiose uždarose sistemose.

🐟Paliesti ir pajusti🐟

Drąsiausi mokiniai galėjo patys palaikyti žuvis, pajusti jų gyvybingumą ir sužinoti apie jų auginimo subtilybes.

🐟Sužinoti apie ateitį🐟

Specialistai papasakojo apie karjeros galimybes šiame sektoriuje bei kodėl svarbu rinktis Lietuvoje užaugintus žuvininkystės produktus.

Nekantriai laukiame kitų programos etapų ir kūrybinių konkursų, kuriuose Pavasario progimnazijos mokiniai galės atskleisti viską, ką išmoko šios kelionės metu!

Linkime 2b ir 5a klasėms tapti tikrais akvakultūros ekspertais! ✨

Mokytojos S. Kazlauskienė ir A. Šeškienė