Šiandien Pavasario progimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių (gim. 2015 m. ir jaunesnių) rajoninės šaškių varžybos.
Varžybose dalyvavo Pavasario ir Kalnėnų progimnazijų mokiniai. Pavasariečiai pasirodė puikiai – varžovus įveikė rezultatu 4:0! Visos varžybos truko vos septynias minutes.
Pavasario progimnazijai atstovavo:
Jonas Žiauga (4b),
Edvardas Virkutis (4a),
Dominykas Kirilka (3b),
Urtė Mitkevičiūtė (4b).
Dabar mūsų komanda atstovaus Mažeikiams finalinėse Lietuvos mokyklų žaidynių varžybose, kurios vyks balandžio 17 d. Vilniuje.
Ačiū vaikams ir linkime didžiausios sėkmės finale!![]()

