⭐️Šiandien Pavasario progimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių (gim. 2015 m. ir jaunesnių) rajoninės šaškių varžybos.

⭐️Varžybose dalyvavo Pavasario ir Kalnėnų progimnazijų mokiniai. Pavasariečiai pasirodė puikiai – varžovus įveikė rezultatu 4:0! Visos varžybos truko vos septynias minutes.

⭐️Pavasario progimnazijai atstovavo:

Jonas Žiauga (4b),

Edvardas Virkutis (4a),

Dominykas Kirilka (3b),

Urtė Mitkevičiūtė (4b).

⭐️Dabar mūsų komanda atstovaus Mažeikiams finalinėse Lietuvos mokyklų žaidynių varžybose, kurios vyks balandžio 17 d. Vilniuje.

Ačiū vaikams ir linkime didžiausios sėkmės finale!💥