✨Šiandien Radviliškio Vinco Kudikos progimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos.

Susirinko keturios stipriausios komandos iš zonų etapo.

Pavasariečių komanda po atkaklių kovų laimėjo antrą vietą 🏆🥈.

Sveikinimai komandai ir ačiū jų dalyviams už atstovavimą savo progimnazijai:

Egdūnei Unei Pociūtei 6b, Barborai Budrytei 6b, Gaudrei Grigutytei 6b, Augustei Alšauskaitei 6b, Saulei Dabrickaitei 6b, Agnetai Lipskytei 6a, Julai Rimeikytei 5c, Dominykai Paulauskaitei 5a, Ugnei Limontaitei 6d, Augustui Barauskiui 6b, Lukui Šiauliui 6b, Kristupui Ročiui 6b, Benui Alšauskui 5c, Jonui Švažui 6d, Domantui Baltoniui 6c, Kajui Razuliui 5c, Agniui Kožitevui 5c 😃Ačiū.

Fizinio ugdymo mokytojas A. Maneikis