Kovo 21 dieną minima Pasaulinė žmonių su Dauno sindromu diena. Pasitinkant šią dieną progimnazijos bendruomenė prisijungė prie šios prasmingos iniciatyvos – mokiniai ir mokytojai į mokyklą atvyko mūvėdami skirtingas kojines, taip išreikšdami palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu. Pertraukų metu mokiniai žiūrėjo socialinį filmą „Nenurašyk, o palaikyk“, kuris skatino supratimą, empatiją bei pagarbą kiekvienam žmogui.
Džiaugiamės bendruomenės sąmoningumu ir įsitraukimu, kuriant draugišką, atvirą ir palaikančią mokyklos aplinką.
Progimnazijos VGK






