Žemės diena – tai kasmet kovo 20 d. minima diena, skirta atkreipti dėmesį į mūsų planetos saugojimą ir aplinkos apsaugą. Ji primena, kad kiekvienas žmogus yra atsakingas už gamtą, švarą ir tvarų gyvenimo būdą. Šiandien mūsų mokykloje buvo paminėta ši diena gražiausiais palinkėjimais Žemei.

Linkime, kad visi geri ir gražūs žodžiai būtų išgirsti.

Mokytoja Žydrūnė Venciuvienė