Šiandien mūsų mokykloje apdovanojome „Kings“ lygos dalyvius aukso medaliais!
Didžiuojamės ir sveikiname:
5b klasės mokinį Domą Rimgailą,
8a klasės mokinį Eimantą Krasauską!
Mokiniai savo žiniomis, atkaklumu ir pastangomis pasiekė puikių rezultatų.
Nuoširdžiai sveikiname mokinius ir jų mokytojas Liną Stancevičienę ir Virginiją Augustinienę – jūsų darbas, kantrybė ir ryžtas veda į sėkmę!
Linkime ir toliau siekti aukščiausių tikslų bei nebijoti iššūkių! ![]()


