🏅 Šiandien mūsų mokykloje apdovanojome „Kings“ lygos dalyvius aukso medaliais!

Didžiuojamės ir sveikiname:

🌟5b klasės mokinį Domą Rimgailą,

🌟8a klasės mokinį Eimantą Krasauską!

Mokiniai savo žiniomis, atkaklumu ir pastangomis pasiekė puikių rezultatų.

🌟Nuoširdžiai sveikiname mokinius ir jų mokytojas Liną Stancevičienę ir Virginiją Augustinienę – jūsų darbas, kantrybė ir ryžtas veda į sėkmę!

Linkime ir toliau siekti aukščiausių tikslų bei nebijoti iššūkių! ✨