Kovo 13 d. mūsų progimnazijos 1a klasės mokiniai: Patricija Gabalytė, Morta Lileikytė, Dominykas Paplauskas ir Domas Skerstonas dalyvavo rajoniniame etnokultūros renginyje „Pupū pėdielis“, kuris šiemet organizuojamas jau 13-ą kartą. Tai graži ir prasminga tradicija, suburianti mokinius, mokytojus ir bendruomenę puoselėti lietuvių etninę kultūrą, tarmes bei liaudies tradicijas.

Renginio metu mokiniai turėjo galimybę išgirsti žemaičių tarmę, patys ja kalbėti, šokti liaudies šokius.

Nuoširdžiai dėkojame renginio organizatoriams už šiltą priėmimą, puikią atmosferą ir galimybę prisiliesti prie gyvosios lietuvių etninės kultūros.

Mokytoja Violeta Buožienė