Ar girdite? Pavasaris jau beldžiasi į mūsų visų duris!
Kartu su juo į Mažeikių Pavasario progimnaziją atkeliavo pati spalvingiausia, triukšmingiausia ir skaniausia šventė – „Kazioka juomarks“!![]()
Mugė turėjo tris pagrindines taisykles:
Pagirti draugo darbą – juk jis įdėjo daug širdies ir meilės.
Šypsotis – gera nuotaika čia pati svarbiausia valiuta.
Mainytis – ne tik mugės gėrybėmis, bet ir gera nuotaika.
![]()
![]()
Kaziuko mugė Pavasario progimnazijoje – ne tik kūrybiškumo, bet ir verslumo šventė!
Mokiniai nuo pat pirmos klasės kuria savo pardavimo planus, planuoja išlaidas, skaičiuoja pajamas ir pelną – taip praktiškai įtvirtindami finansinio raštingumo žinias.
Nuoširdžiai dėkojame pradinių klasių mokiniams, jų mokytojoms ir tėveliams už pasiruošimą bei itin aktyvų dalyvavimą.
Džiaugiamės ir mūsų nuolatiniais svečiais – VšĮ Mažeikių r. neįgaliųjų centras bei VšĮ Vilties erdvė – už nuostabius rankdarbius ir bendrystę.
Tegul šis šventinis šurmulys prišaukia ir tikrąją pavasario šilumą! ![]()
![]()
Renginio organizatorės – antrų klasių mokytojos Rasa Eišmontienė, Sonata Kazlauskienė, Rasa Lavickienė ir Simona Borusevičienė![]()
















