Vasario 17 d. progimnazijos pedagogai lankėsi Panevėžio gamtos mokykloje, kurioje turėjo galimybę iš arti susipažinti su išskirtinėmis edukacinėmis erdvėmis, gyvūnų priežiūros praktika ir aplinkosauginio ugdymo iniciatyvomis. Ši išvyka tapo puikia proga praplėsti profesinį akiratį, pasisemti naujų idėjų ir atrasti kūrybiškų būdų, kaip gamtamokslinį ugdymą paversti dar patrauklesniu ir prasmingesniu.
Kartu su Tūkstantmečio mokyklos
Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis
„Tūkstantmečio mokyklų” programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra

