Pavasario progimnazijoje sausio 21-osios rytą tvyrojo ypatinga šiluma – mokiniai ir visa bendruomenė minėjo Apsikabinimų dieną. Nuoširdūs apsikabinimai, šypsenos ir geri žodžiai tapo gražia dienos pradžia. Tokios akimirkos stiprina bendruomenės ryšius bei prisideda prie pozityvios, saugios mokyklos aplinkos kūrimo.

Kviečiame ir jus, akimirkai sustoti ir apkabinti šalia esantį 💛 Net ir trumpas apkabinimas ramina, mažina stresą, suteikia saugumo jausmą ir gerina nuotaiką.

VGK komanda ir mokinių taryba.