Šį rytą mūsų mokykloje degė Laisvės liepsnos – tylus, bet prasmingas ženklas, primenantis, kodėl esame laisvi. Sausio 13-ąją prisimename Lietuvos laisvės gynėjus ir jų drąsą.
Šiandienos rytas buvo skirtas pokalbiams apie laisvę, jos kainą ir svarbą kiekvienam iš mūsų. Mokiniai stebėjo Lietuvos laisvės gynėjų dienai paminėti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos iniciatyva parengtą specialią vaizdo transliaciją „Pamoka laisvei“.
Taip pat mokykloje vyko mokinių konferencija „Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena“, kurios metu mokiniai skaitė pranešimus apie 1991 m. sausio 13-osios įvykius. Renginys buvo jautrus, prasmingas ir skatinantis susimąstyti apie laisvės vertę bei atsakomybę ją saugoti.
Ugdome pilietiškumą, istorinę atmintį ir atsakomybę už savo šalies ateitį.



















