Gruodžio 15-ąją Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos gimnazistai kartu su savo mokytojais 8 klasių pavasariečiams padovanojo ypatingai šiltą, šventišką ir gerumo kupiną šventę.

🌟Mokykloje sulaukėme gausaus būrio gimnazijos svečių, buvusių mūsų mokyklos mokinių, kurie džiugino nuostabiais šokių pasirodymais, prasmingais spektakliais apie vertybes ir vaikinų ansamblio nuostabiais balsais.

🌟Pavasariečiai liko sužavėti nuoširdžiai ir kruopščiai parengta švente, bendrystės jausmu bei jaukia atmosfera. Iš šios dienos išsinešėme daug gražių emocijų, šypsenų ir širdį šildančių akimirkų.

🌟 Nuoširdžiai dėkojame gimnazistams, jų mokytojams ir gimnazijos administracijai už skirtą laiką, pastangas ir mums padovanotą šventę.

Ačiū už gerumą, šilumą ir įkvepiantį bendravimą 💛