Gruodžio 15-ąją Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos gimnazistai kartu su savo mokytojais 8 klasių pavasariečiams padovanojo ypatingai šiltą, šventišką ir gerumo kupiną šventę.
Mokykloje sulaukėme gausaus būrio gimnazijos svečių, buvusių mūsų mokyklos mokinių, kurie džiugino nuostabiais šokių pasirodymais, prasmingais spektakliais apie vertybes ir vaikinų ansamblio nuostabiais balsais.
Pavasariečiai liko sužavėti nuoširdžiai ir kruopščiai parengta švente, bendrystės jausmu bei jaukia atmosfera. Iš šios dienos išsinešėme daug gražių emocijų, šypsenų ir širdį šildančių akimirkų.
Nuoširdžiai dėkojame gimnazistams, jų mokytojams ir gimnazijos administracijai už skirtą laiką, pastangas ir mums padovanotą šventę.
Ačiū už gerumą, šilumą ir įkvepiantį bendravimą ![]()












