Mokyklos pirmokėliai ir etnokultūros būrelio antrokėliai šventė šv. Martyno dieną – „Baltojo oželio“ šventę.

Mokiniai linksmai šoko, dainavo, klausėsi penktokių: Lukos, Lėjos, Dominykos ir Gytės pasakojimų apie senąsias šv. Martyno dienos tradicijas ir simboliką.

Šventėje netrūko smalsumo ir geros nuotaikos.

Džiaugiamės, kad mokykloje puoselėjamos gražios tradicijos.

Ačiū visiems, kurie kūrė šios dienos nuotaiką.

Etnokultūros būrelio mokytoja Violeta Buožienė