Nuo šių mokslo metų Pavasario progimnazijoje susibūrė jaunųjų žurnalistų būrelis. Sužinoję apie tai, kad matematikos mokytoja Rita Sabaliauskienė buvo apdovanota Metų mokytojo rinkimuose, jaunieji rašytojai nusprendė su ja pasikalbėti. Atviras, nuoširdus pokalbis, pačių mokinių sudaryti klausimai, mokytojos šiltas bendravimas davė puikų rezultatą. Jūsų dėmesiui pirmasis „Žodžio meistrų“ interviu.