Mūsų mokykloje viešėjo smalsūs ir linksmi „Bitutės“ vaikai. Jie susipažino su mokyklos erdvėmis, aplankė klases, pabendravo su mokytojomis, direktoriumi bei bibliotekininke ir pajuto tikrą mokyklos nuotaiką! 🏫

Džiaugiamės mažaisiais svečiais ir jų smalsumu.