PROGIMNAZIJĄ APLANKĖ BUVĘ MOKINIAI – DABAR JAU ABITURIENTAI
Gimnazijose skamba paskutinio skambučio garsai. Dvyliktokai ruošiasi egzaminams ir po jų paliks mokyklą. Prasidės naujas jaunų žmonių ėjimas pasirinktu keliu. Džiugu, kad buvę mūsų progimnazijos mokiniai nepamiršo mokyklos, kurioje aštuonis metus mokėsi, sportavo, svajojo, išdykavo, […]










