RENGINYS „PASIPRIEŠINK GARSIAI“
Birželio 4 d. mūsų mokyklos 7c klasės mokiniai dalyvavo Lietuvos moksleivių sąjungos Mažeikių padalinio organizuojamame pilietinio pasipriešinimo renginyje „Pasipriešink garsiai”. Renginys skirtas atkreipti dėmesį į kasdienines ir ekstremalias situacijas, kokių veiksmų imtis joms atsitikus ir […]










