PROGIMNAZIJOJE PRAŪŽĖ ŠMĖKLINĖS
Spalio 25 d. progimnazijoje buvo linksmasis penktadienis, šventėme Šmėklines. Pasišmėklinėjome persirengdami linksmais kostiumais, pokštaudami, šokdami „Just dance“ šokius. Taip pat prisiminėme ir Vėlinių papročius, ir tradicijas. Smagių atostogų!










